מניקור פדיקור

מניקור פדיקור

טיפולי מניקור פדיקור בסלון יופי ירון אזולאי הם מושקעים ומפנקים. אצלנו בסלון יופי ירון אזולאי אתן נהנות מסביבה אסתטית ויקרתית בזמן שאתן מתפנקות בטיפול מניקור פדיקור מפנק. הסלון שלנו מעוצב בכדי לתת לך סביבה נעימה ונאה לעבור בה טיפולים נעימים ומפנקים. כל אחת זקוקה למעט טיפול ופינוק מידי פעם. אנו תמיד מקפידים על אווירה רגועה, מוסיקה נעימה ועוד פינוקים קטנים ונעימים במהלך טיפולי מניקור פדיקור.

טיפולים מפנקים של מניקור פדיקור

ניתן במסגרת טיפול מניקור פדיקור גם מסאז'ים שונים לרגליים או לידיים טיפול משקם של קרמים מחיים, ונותני לחות לרגליים ולידיים, ועוד מגוון טיפולים נעימים. אצלנו תשבי בתוך כסא נוח ומפנק תהיה לך פרטיות ונוחות בזמן שאת מבצעת טיפול מניקור פדיקור מפנק אצלנו, סלון ירון אזולאי, חשוב לנו כי תיהנו מהטיפול ותצאי מאיתנו לא רק יפה יותר אלא גם רגועה, שלווה ונינוחה יותר.

הקפדה על היגיינה וניקיון

אנו מקפידים על היגיינה רבה בתהליך מניקור פדיקור אצלנו בסלון היופי, אנו מנקים ביסודיות את כול הציודים וכול הכלים למען בריאותך ולמען הניקיון וההיגיינה הכלליים. אצלנו עובדות רק מטפלות מניקור פדיקור סופר מקצועיות ומנוסות. טיפול מניקור פדיקור אצלנו נותן לך חוויה מיוחדת ומפנקת. יש אצלנו מגוון טיפולים מפנקים  המייפים את ציפורני הידיים והרגליים והופכים את רגליכן וידכן לחושניות ויפות. אנו מעצבים את הציפורניים שלכן בידיים וברגליים, מציעים לכן צבעים ממגוון גדול של גוונים לידיים ולרגליים. אנו מטפלים בזהירות וביסודיות בעור הרגליים והידיים ודואגים שאחרי הטיפול יהיו לכן ידיים יפות רכות ורגליים נקיות מעור מת או קשה, רגליים מטופחות רכות ונעימות שגם נראות נפלא. אצלנו כל לקוחה היא ייחודית מיוחדת וחשובה מאוד.

אצלנו בסלון יופי ירון אזולאי תקבלו טיפול אישי מרגיע ונעים, אנו דואגים שכול לקוחה תקבל את מיטב ומירב תשומת הלב. ושכל לקוחה תחוש תחושה של הנאה ופינוק בזמן טיפולי מניקור פדיקור או כול טיפול יופי אחר מתוך מגוון גדול של טיפולי יופי  שהיא עושה אצלנו.

עגלת קניות

עמודים you

אין מוצרים בעגלת הקניות.