על איכות לא מתפשרים: החלקת שיער משקמת

חולמת על שיער חלק ומלא ברק? בעזרת שיטת החלקה חדשה ומהפכנית המבוססת על קראטין באישור משרד הבריאות, תזכי לשיער חלק כמו משי תוך שיקום השיער הפגום בדרך למראה בריא ומרענן

החלקת קראטין נחשבת לטרנד מבוקש במיוחד בקרב נשים מכל רחבי העולם המעוניינות בשיקום השיער באמצעות חומרים טבעיים. תהליך ההחלקה כולל החדרה של מולקולות קראטין, הידוע כחומר הליבה המרכיב את השערה בסינרגיה עם חלבונים ומינרלים נוספים. 

לאורך כל שלבי ההחלקה החומרים הפעילים מוחדרים אל סיב השערה, ממלאים את הסדקים שנוצרו לאורך השנים כתוצאה לדוגמה מנזקי השמש או עקב טיפולים כימיים, ופועלים על מנת לשקם אותם. באמצעות התהליך הייחודי השיער הופך לגמיש ומבריק יותר, ובהמשך גם לקל יותר לעיצוב.

עם זאת, על אף הפרסומות המבטיחות לך מראה שיער מנצח באמצעות החלקת קראטין, בפועל הרוב המכריע של ההחלקות הללו מבוסס על מרכיב חומצי או חומרים משמרים, שאין ביכולתם להוביל לשיפור מראה השיער הפגום, ואף חמור מכך לעיתים עלולים לסכן את שיערך ולגרום לו לנזק בלתי הפיך. 

כאן אנחנו נכנסים לתמונה. אצלנו במספרת ירון וחני אזולאי, המתמחה לאורך שנים בשיקום וטיפוח השיער, תזכי להחלקת קראטין משקמת על בסיס שיטה חדשנית ומהפכנית, שתבטיח לך מראה שיער חלק כמו משי, וחשוב מכך תדאג לבריאות השערה ללא דופי. 

יצוין כי שיטת ההחלקה המשקמת המוצעת במספרה הינה מאושרת על ידי משרד הבריאות, ונטולת חומרים מזיקים מכל סוג שהוא (כמו פורמלין). משך ההחלקה אורך כשעתיים בהתאם לסוג השיער, בסיומו תזכי למראה שיער מנצח כמו שתמיד חלמת עליו. 

חשוב להוסיף כי על מנת לשמר את מראה השיער לאחר ההחלקה, ישנו צורך לחזור על התהליך אחת לחודשיים-שלושה. 

ומה לגבי המחיר? גם כאן צפויה לכן הפתעה נעימה, שכן בניגוד לטיפולי אחרים, כגון החלקה אורגנית, טווחי המחירים של החלקות קראטין נמוכים באופן משמעותי.

יש לכן שאלות נוספות? רוצות לקבל את כל המידע המקדים על החלקת שיער משקמת? מוזמנות ליצור קשר עם שירות הלקוחות שלנו בטלפון 073-776001 / 052-2537432.

עגלת קניות

עמודים you

אין מוצרים בסל הקניות.

Call Now Button