טיפול לנשירת שיער

טיפול לנשירת שיער

טיפול לנשירת שיער וממה נובעת נשירת שיער?
נשירת שיער זוהי תופעה לא נעימה, ובניגוד לדעה הרווחת, היא מצויה גם בקרב נשים רבות, ולא רק בקרב גברים מקריחים. כאשר השיער נושר, המראה הכללי איננו אטרקטיבי, השיער כבר איננו נראה מבריק ושופע, והרי שיער הוא אחד מסמלי הנשיות הבולטים. אז מה עושים? מרימים ידיים? לומדים לחיות עם רוע הגזירה? בהחלט לא! יש לגשת אל מעצב שיער אשר יודע כיצד לטפל בבעיה, אתם תצאו עם חיוך על הפנים.

קודם כל בריאות
לפני טיפול לנשירת שיער יש לבדוק את מצב בריאותכן. לעיתים נשירת השיער נובעת כתוצאה מבעיות בריאות מהן סובלות נשים מסוימות. גם אם למשל התזונה שלכן לקויה, וחסרים לכן אבות מזון, ויטמינים ומינרלים, אז ישנו סיכוי שהשיער שלכן ינשור. כמו כן, סטרס נפשי, לחצים, חרדות, ואפילו שינויים הורמונאליים מביאים לנשירת שיער. לכן, בראש ובראשונה יש לבדוק את המצב הבריאותי ולאחר מכן לחשוב על טיפול לנשירת שיער המתאים לכם.

נשירת שיער קוסמטית
נשירת שיער עלולה גם לנבוע משימוש בחומרים מסוכנים לשיער, חומרים המכילים כימיקלים כגון צבעי שיער מסוימים, חומרים להבהרת השיער, או חומרים להחלקת השיער, כל אלה, עלולים לגרום להיחלשות השורשים, לפגיעה בזקיקי השערה, ומשם הדרך לנשירה היא מהירה.

אז מה עושים?
טיפול לנשירת שיער הינו מגוון, אבל בראש ובראשונה יש לפנות אל מעצב שיער מנוסה ובעל שם, כזה שבקיא ברזי טיפול בנשירה בשיער. למעצב ישנם חומרים קוסמטיים שונים בהם ניתן לטפל בשיער, הוא יודע באיזה חומרים יש לעשות שימוש על מנת לשקם את השיער, חומרים מזינים, חומרי לחות, חומרים על בסיס צמחי, שמנים ועוד. ניתן גם להזין את עור הקרקפת באמצעות ויטמינים. מעצב השיער גם ידע לייעץ לכן באיזה צבעי שיער כן מומלץ לעשות שימוש. כמו כן, מעצב שיער יוכל להעניק לכן טיפול לנשירת שיער באמצעות תוספות שיער, אשר מחיות את מראה השיער, מוסיפות לו אורך ונפח.

רוצות למצוא פיתרון לנשירת השיער? רוצות לשנות תדמית? המראה שלכן משעמם אתכן? רוצות לקבל את הטיפול הטוב ביותר? צרו עוד היום קשר עם ירון וחני אזולאי, מעצבי השיער שלכן ברמת אביב, ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

עגלת קניות

עמודים you

אין מוצרים בעגלת הקניות.