מדיניות פרטיות

מדיניות פרטיות

כללי

אנו בחברת ירון אזולאי – עיצוב שיער בע"מ (להלן: "החברה") מחויבים לשמירת פרטיותכם ומבינים את חששותיכם לגבי האופן בו נעשה שימוש במידע שלכם. על כן, אנו משתדלים להשתמש במידע זה בזהירות ובאופן סביר. חשוב לנו כי תדעו איזה מידע אנו אוספים וכיצד אנו שומרים עליו. דף זה מסביר כיצד המידע שאתם מספקים נאסף ונשמר ואיזה שימוש אנו עושים בו.

החברה הקימה ומפעילה את האתר http://www.azoulay-style.co.il/ (להלן: "האתר").

איזה מידע אנו אוספים ?

 1. מידע אישי – אנו עשויים לאסוף מידע מזהה אישי אודותיכם ומידע שאינו מזוהה אישית על החוויה שלכם בעת שאתם גולשים באתר או מבצעים בו רכישה.
  המידע המזהה האישי שאנו אוספים כולל מידע שאתם שולחים לנו, כולל שמכם וכתובת הדוא"ל שלכם וכן מספר טלפון ומידע אישי אחר שאתם מוכנים לספק. למעט מידע המוגדר כמידע חובה שעליכם לספק בעת ביצוע רכישה באתר, אינכם חייבים למסור או לגלות כל מידע אישי אחר אודותיכם.
 2. מידע כללי – בנוסף למידע שאתם מספקים לנו באמצעות טפסים והזנת נתונים באתר, אנו מקבלים מידע שאינו מזוהה באופן אישי בכל פעם שאתם מבקרים באתר, כולל כתובת פרוטוקול האינטרנט (IP), סוג הדפדפן וגרסתו, האזור הגיאוגרפי, הגדרות המכשיר בו אתם משתמשים לגלישה באתר ונתונים אחרים המסופקים באופן אוטומטי על ידי דפדפני אינטרנט נפוצים, לרבות:
  • שם ספק האינטרנט שלכם.
  • הכתובת ממנה הגעתם / הופניתם לאתר.
  • באילו דפים באתר ביקרתם.
  • מידע אודות הביקור שלכם באתר ומשך הביקור.
 3. חשבון – כשאתם פותחים חשבון באתר אנו שומרים את המידע שאתם מספקים בעת פתיחת החשבון וכל מידע שאתם מוסיפים בהמשך לחשבון וכן כל מידע הנוגע לשימוש בחשבון שלכם, כגון היסטוריית הזמנות, העדפת מותגים / מוצרים וכיו"ב.
 4. רכישה – בעת שאתם מבצעים רכישה באתר אנו שומרים את הכתובת למשלוח ולחיוב לצורכי עיבוד התשלום. יחד עם זאת, אנו לא שומרם את פרטי כרטיס האשראי שלכם או פרטים אחרים.
 5. טופס פנייה – כשאתם ממלאים באתר טופס פנייה אלינו אנו שומרים את פרטי הטופס והמידע שהזנתם בו וכן את פרטי יצירת הקשר עמכם על מנת להשיב לפנייתכם
 6. ניוזלטר – בעת רישום לניוזלטר שלנו אנו שומרים את שמכם, את הפרטים ליצירת הקשר ואת מינכם.

כיצד מאוחסן ומאובטח המידע ?

 • אחסנת מידע – המידע האישי שלכם נשמר לפרק הזמן הדרוש על מנת לממש את הוראות מדיניות הפרטיות של החברה או לפרק זמן ארוך יותר כפי שדרוש על פי הוראות הדין. יתכן ונשמור תקשורת איתכם (למשל תלונה שהגשתם) או מידע אחר על מנת להגן על עצמנו מבחינה חוקית.
 • אבטחת מידע – אנו נוקטים אמצעים מתאימים לאבטח את האתר ואת המערכות שלנו ולשמור על חוויית הקניה שלכם בטוחה ונוחה. אמצעי האבטחה כוללים אמצעים להגנה על המידע האישי שלכם מפני אובדן, גניבה ושימוש לרעה, וכן מפני גישה לא מורשית, שינוי, גילוי או השמדה של נתונים.
  הליך הקנייה באתר מוגן על ידי פרוטוקול SSL (Secure Socket Layer) המצפין את המידע האישי שלכם (מספר כרטיס אשראי, כתובת, שם וכיו"ב) ומגן עליו מפני צדדים שלישיים לא מורשים.
  ניתן לצפות באתר בתעודתPCI Data Security Standard  המאשרת שמידע של הלקוחות שלנו מוגן על פי  הסטנדרט הבינלאומי.
  למרות מאמצינו להגן על המידע האישי שלכם, קיים תמיד סיכון כלשהו שצד שלישי בלתי מורשה עשוי למצוא דרך לעקוף את מערכות האבטחה או ליירט מידע אודותיכם דרך האינטרנט. השימוש שלכם באתר מהווה הסכמה לנטילת סיכון זה.

איזה שימוש אנו עושים במידע שלכם ?

 1. כללי – מידע הנוגע למשתמשים שלנו הנו בעל חשיבות רבה מבחינתנו. איננו מוכרים, את המידע שלכם לצדדים שלישיים לצרכים מסחריים.
  מידע לא אישי שנאסף אודותיכם משמש אותנו להבנה טובה יותר של צרכיכם וצרכי לקוחות ומשתמשים אחרים שלנו, על מנת שנוכל לשפר את השירותים שלנו ואת חווית השימוש שלכם, ושל אחרים, באתר ובשירותים שלנו. למעט כפי שיפורט בהמשך, אנו עוקבים אחר כתובות IP המקבלות גישה לאתר שלנו למטרות דיווח, אבחון וניתוח בלבד.
 2. תקשורת – אם תבחרו לקבל תקשורת מהחברה, באמצעות שימוש באתר ו/או ביצוע רכישה ו/או שליחת טופס פנייה ו/או בכל דרך שאנו מעמידים לרשותכם, אנו עשויים לשגר לכם הודעות דוא"ל ו/או הודעות טקסט (לרבות באמצעות אפליקציות שונות) וכן להודיע ​​לכם על הצעות או שירותים אחרים שעשויים לעניין אתכם. כאשר אתם משגרים אלינו דוא"ל או תקשורת אחרת, אנו עשויים לשמור על פרטי ההתקשרות כדי לשגר אליכם תגובה וכדי לשפר את המוצרים והשירותים שלנו.
  כתובת ה- IP שלכם משמשת אותנו כדי לקבוע, במידת האפשר, את המיקום הגיאוגרפי המשוער שלכם. סוג הדפדפן / סוג המכשיר הנייד שלכם עשוי לשמש לצורך כוונון תוצאות הגלישה באתר לשם הצגה אופטימאלית של המידע או כדי לעקוף מגבלות של דפדפן מסוים.
 3. שימוש במידע אישי – אנו מעבדים מידע אישי שלכם לצרכים הבאים:
  • כדי לעבד ולהשלים הזמנות ורכישות שמבוצעות באתר, לרבות ביצוע התשלום.
  • כדי לשמור על פרטי החשבון שלכם.
  • כדי להתאים את האתר לצרכיכם ולתחומי ההתעניינות שלכם, בהתבסס על פרטי החשבון שלכם, היסטוריית רכישות והזמנות והיסטורית החיפוש שלכם.
  • כדי לנהל כל בקשה או שאלה שלכם ולהגיב אליהן.
  • כדי לשפר את האתר ולעקוב אחר השימוש בו.
  • למטרת חקר שוק. אנו עשויים ליצור עמכם קשר בנדון.
  • כדי לשלוח הודעות שיווק ממוקד בהתאם להרשאות שהענקתם לנו.
  • למטרות אבטחת מידע, חקירת הונאות וחקירה ומניעה של שימוש שלא כדין באתר ובשירותים שלנו.
  • על מנת לעמוד במחויבות החוקית שלנו.
  • במידת הנדרש, יתכן ונשתמש במידע האישי שלכם על מנת לאכוף זכויותינו.

איזה שימוש אנו עושים בעוגיות (Coockies) ?

 1. כללי – כאשר אתם מבקרים באתר שלנו, אנו, כמו רוב אתרי האינטרנט, שולחים קובץ Cookie אחד או יותר – מזהים אנונימיים קטנים – למחשב/למכשיר שמזהה אתכם באופן ייחודי בפני האתר שלנו (להלן: "עוגיות").
  אנו משתמשים בעוגיות למטרות אבטחה ומניעת הונאות, אך מטרתנו העיקרית היא לשפר את חוויית המשתמש שלכם על ידי הבנת ההעדפות שלכם, על ידי ביצוע מעקב כללי אחר מגמות השימוש של המשתמשים שלנו ועל ידי משלוח הצעות לשירותים ומוצרים שעשויים לעניין אתכם (בהתאם למידע שנאסף על ידי העוגיות).
  רוב הדפדפנים מוגדרים כברירית מחדל ככאלה המאפשרים קבלת עוגיות, אך ניתן להגדיר את הדפדפן שלכם לפי רצונכם – לקבל את כל העוגיות או חלקן, לדחות את כל העוגיות או חלקן או להודיע ​​לכם כאשר נשלחת עוגייה. למידע נוסף על ההגדרות הללו, אנא לחצו על "עזרה" בדפדפן בו אתם משתמשים. שימו לב כי ייתכן והאתר שלנו לא יכלול את כל הפונקציות או לא יפעל כראוי אם ​​הדפדפן שלכם יוגדר ככזה המסרב לקבל עוגיות באופן כללי או עוגיות מסוימות.
 2. אנו משתמשים בסוגי העוגיות הבאים:
  • עוגיות נחוצות – עוגיות אלה נחוצות כדי לספק שירותים שביקשתם באתר שלנו.
  • עוגיות פונקציונאליות – עוגיות אלה מאפשרות את השימוש שלכם באתר על ידי הפעלת תכונות משופרות ומותאמות אישית.
  • עוגיות ביצועים – עוגיות אלה אוספות מידע בו אנו משתמשים כדי לתמוך במדידת ביצועי האתר.
  • עוגיות ממוקדות – בעוגיות אלה עושים שימוש אתרי שיתוף חברתי (כגון Facebook), וכן צדדים שלישיים שונים כדי להעביר הודעות שעשויות להיות בעלות ערך או עניין עבורכם. אין לנו גישה לקריאה של עוגיות אלה ואין לנו שליטה ישירה על האופן שבו נעשה שימוש בהן או ניתן לעשות שימוש בהן.
  • גוגל אנליטיקס – לתשומת לבכם, אנחנו משתמשים בגוגל אנליטיקס באתר. זהו שירות ניתוח נתונים המוצע ע"י גוגל ומאפשר איסוף מידע סטטיסטי בנוגע לתנועת הנתונים והשימוש באתר. אנו משתמשים בגוגל אנליטיקס אך ורק לצרכים סטטיסטיים. גוגל אנליטיקס מתבסס על עוגיות והקלטת המידע שלכם כולל כתובת IP . כדי למנוע זיהוי פרטים אישיים של משתמשים לפי כתובת ה-IP שלהם, אנו משתמשים בקוד מסוים שמבטיח שכתובת ה-IP שלכם תישאר אנונימית. המידע המוקלט ע"י גוגל אנליטיקס מועבר לחברת גוגל הנמצאת בארה"ב. גם גוגל כפופה לחוקי פרטיות אשר מחייבים אותה להגן על המידע האישי שלכם. תחת דיני האיחוד האירופי ניתן למנוע את העברת המידע הזה לגוגל ע"י הורדה והתקנה של הפלאגאין הזה :tools.google.com/dlpage/gaoptout.

מתי אנו חושפים מידע או מעבירים אותו לצדדים שלישיים ?

 1. עיבוד וביצוע הזמנות / רכישות – אנו מעבירים מידע אישי שלכם שנאסף בעת ביצוע הזמנה / רכישה באתר על מנת לעבד ולספק את ההזמנה. לצורך כך, אנו מעבירים מידע לחברות סליקת כרטיסי אשראי על מנת לעבד ולבצע תשלומים.
 2. צדדים שלישיים – אנו מעבירים מידע לצדדים שלישיים נוספים במקרים הבאים:
  • לתאגידים אחרים לצורך תפעול האתר.
  • לספקי שירות שלנו, כמו עיבוד וסליקת תשלומים וחברות משלוחים.
  • לצוות המשפטי והמקצועי שלנו.
  • לגורמי אכיפה שלטוניים וגורמי חקירה פרטיים לצורך מניעת הונאות וגילוין ולצור אבטחת מידע והגנתו.
  • במקרה של מכירת נכסים שלנו, לרבות נכסי קניין רוחני, המידע האישי של לקוחותינו עשוי להיות מועבר לקונה פוטנציאלי. במקרה כזה, אנו נעשה מאמץ סביר כדי להבטיח שהקונה יתחייב למדיניות הפרטיות שלנו.
  • במקרה בו נתתם לנו הרשאה להעביר מידע לצדדים שלישיים.
 3. על פי דין – אנו עשויים להעביר מידע מזהה אישי כאשר אנו סבורים שיש צורך בכך על מנת לציית להוראות ערכאה שיפוטית מוסמכת או כל גוף ו/או רשות רשמית מוסמכים אחרים (להלן: "רשויות"). כל מידע כזה יימסר לרשויות רק על פי צו או דרישה חוקית, או הליך אחר שמחייב באופן חוקי גילוי של מידע זה.
 4. שמירת זכויות ואכיפתן – אנו רשאים לשמור מידע שלכם, להשתמש בו או לחשוף אותו כדי (1) לאכוף את תנאי השימוש שלנו (2) לזהות, למנוע, או לטפל בכל דרך אחרת בהונאה, בעיות אבטחה או בעיות טכניות, כולל שימוש בנפח גבוה או שימוש לא מורשה אחר (3) להגן על הזכויות, הקניין או הבטיחות של החברה ולאכוף אותן (4) להגן על המשתמשים שלנו או על צדדים שלישיים.

מהן הזכויות שלכם לגבי המידע ?

זכותכם לבקש גישה לכל מידע אישי שסיפקתם לנו. שאלות לגבי המידע האישי שלכם אנא הפנו במייל לכתובת mispara1@gmail.com.

לפי בקשתכם (לאחר תהליך זיהוי שלכם) נמחק כל מידע אישי אודותיכם אלא אם כן אנו מחויבים לשמור אותו לתקופה מסוימת על פי הוראות הדין. במקרה שלא ניתן למחוק מידע כאמור, נדאג כי המדע האישי שלכם לא ישמש למטרה אחרת כלשהי אלא בהתאם להוראות הדין. יחד עם זאת, תשומת לבכם לכך שלא ניתן לבצע רכישות ללא הזנת פרטי מידע נדרשים.

כמו כן זכותכם לתקן כל מידע אישי שלכם שאינו נכון ו/או לעדכן אותו.

אם אתם מעוניינים להפסיק לקבל מאתנו הודעות בדוא"ל או הודעות טקסט אנא השתמשו בכפתור "הסרה" הכלול בכל הודעת דואר שלנו או בקישור "הסר" הכלול בכל הודעת טקסט שלנו.

אתרים / יישומים של צדדים שלישיים

 1. קישורים לאתרים של צדדים שלישיים – האתר עשוי להכיל, מעת לעת, קישורים לאתרים המופעלים על ידי צדדים שלישיים. אין לנו כל שליטה על אתרים אלה, ואנחנו לא אחראים על נוהלי הפרטיות שלהם או התוכן שלהם. אנו מעודדים אתכם לקרוא את מדיניות הפרטיות של כל אתר אינטרנט בו ביקרתם כתוצאה משימוש בקישור המצוי באתר שלנו. מדיניות פרטיות זו חלה אך ורק על מידע שנאסף על ידינו ואינה חלה על איסוף, עיבוד ושימוש במידע על ידי אתרים של צדדים שלישיים כאמור.
 2. גישה לאתר שלנו מאתרים אחרים / יישומים / יישומונים – ייתכן ותתאפשר גישה לאתר שלנו על ידי קישורים באתרים המופעלים על ידי צדדים שלישיים או באמצעות יישומים / יישומונים / אמצעים אחרים המצויים באתרי צד שלישי. אם תבחרו לגשת לאתר שלנו באמצעות כלים אלה, ייתכן כי מידע אישי ואחר שלכם יועבר לשרתים של צד שלישי בטרם עיבודם באתר שלנו.

שינוי מדיניות הפרטיות

אנו עשויים לעדכן או לשנות מדיניות פרטיות זו מעת לעת. כל עדכון או שינוי כאמור ייכנס לתוקף מיד עם פרסומו. בכל מקרה בו נבקש להשתמש במידע שלכם למטרות חדשות, נעדכן את מדיניות הפרטיות שלנו ונשגר אליכם הודעה בעניין זה.

יצירת קשר

בכל שאלה לגבי מדיניות הפרטיות שלנו, אנא צרו קשר באמצעות אתר האינטרנט של החברה בכתובת: http://www.azoulay-style.co.il/ או במספר הטלפון: 03-6420378.

עגלת קניות

עמודים you

אין מוצרים בסל הקניות.

Call Now Button