שיקום שיער

רוכשים אחד או יותר ממוצרי Kerastase לשיקום שיער, ונהנים ממגוון טיפולים לשיקום שיער בהנחה של עד 50% ממחיר הטיפול. מוזמנים למספרה של ירון אזולאי במיתחם קניון רמת אביב ברודצקי 43.
* ההנחה מותנת בהצגת קבלה
* מימוש ההטבה בתאום טלפוני

שיקום שיער

כולנו מעבירות את השיער שלנו מגוון טיפולים, אנו צובעות את השיער, אנו מיבשות את השיער בעזרת פן, אנו מחליקות או מתלתלות את השיער. כול הטיפולים האלה מעצבים את השיער לשביעות רצוננו, אך התוצאה לטווח הארוך היא שהשיער נהרס.
חשוב להשקיע מידי פעם בטיפולים שונים של שיקום שיער כדי לשמור על השיער שלנו חיוני רענן ובריא לאורך זמן.

שיקום שיער נדרש למגוון מקרים בהם השיער נפגם, לרבות מאתנו יש שיער עם קצוות מפוצלים, שיער מיובש וקשה לאחר צביעות רבות, שיער דק ושברירי, שיער ללא נפח, שיער עם יותר מידי נפח, לעתים אפילו הקרקפת שלנו כבר רגישה ובעייתית בשל טיפולי שיער רבים, לחלקנו יש שיער שומני מאוד שלא נראה מספיק רענן ונקי. 
שיקום שיער נועד טפל בכול הבעיות האלה.

שיקום שיער אצל מעצב שיער מקצועי

מעצב שיער מנוסה מסור ומקצועי כמו ירון אזולאי ידע לבצע שיקום שיער מושלם עבורכן, שיקום שיער אשר יחזיר את היופי ואת החיוניות של השיער שלכן.
יש מגוון טיפולים שנועדו ליצור תהליך משקם לשיער, אך הבעיה העיקרית של רוב הנשים היא העובדה שהשיער יבש, עייף מעודף טיפולים צביעות ופן.
שיער הוא בדרך כלל פגום מעודף טיפולים.
קיימים גם נזקי מזג האוויר בארצנו שהשמש בה יוקדת והלחות גבוהה, כל אלה פוגעים והורסים את השיער.
טיפול של שיקום שיער אצל מעצב שיער מוביל בתל אביב כמו ירון אזולאי משקם בצורה מושלמת שיער פגום.

שיעור קצר של כימיה

השיער של כולנו עשוי מבחינה כימית מקשרים כימיים של פפטידים העטופים וקשורים בחומר שקרוי קרטין – קרטין נהרס בתהליכי עיצוב צביעה והחלקה של השיער.
מעצב שיער איכותי בתל אביב ישקם בעזרת חומרים איכותיים ומובילים את מרכיב הקרטין אשר בתוך השיער שלכם.
מעצב שיער טוב הוא גם מעט כמו כימאי, הוא יודע איזה חומרים מתאימים לשיער אשר נפגם וזקוק לשיקום.
חשוב להגיע אל מעצב שיער טוב ולטפל בשיער פגום, ולבצע שיקום שיער מקיף ויסודי, כך תשמרו על שיערכן, ולא תגיעו למצב בו חלילה כבר יהיה קשה מאוד לבצע שיקום שיער שיחזיר לשיער מראה בריא חיוני ומבריק.

עגלת קניות

עמודים you

אין מוצרים בסל הקניות.

Call Now Button