הארכת שיער

הארכת שיער

מהי הסיבה לפופולאריות של הארכת שיער 
 
טיפולים של הארכת שיער הן הטרנד החם של השנים האחרונות. נשים בעלות שיער קצר, שאינן מצליחות או מעוניינות להאריך את השיער באופן טבעי, או שמחפשות לוק צעיר ומרשים, פונות למעצבי שיער מובילים, ורוכשות לעצמן לוק עכשווי ומרשים.
 
מהי החשיבות של סוג השיער כשמחברים הארכת שיער לשיער טבעי

סוגי השיער שבהם משתמשים בעת שמבצעים הארכות שיער, הם בעלי חשיבות רבה להצלחת הטיפול. למעשה, סוג השיער שמשתמשים בו להארכת השיער, הוא האחראי הישיר למראה שאחרי הטיפול ולתוחלת החיים של התוספות עצמן.
הארכות שיער שהן מאד פופולאריות היום, הינן של שיער אדם. ישנם סוגים רבים של הארכות שיער שמקורן בשיער אדם, ולאיכות של השיער, יש משמעות רבה.
הארכות שיער באיכות ירודה, יובילו את התהליך כולו לכישלון חרוץ, כי ההארכות לא יחזיקו מעמד זמן רב, והטיפול בשיער לאחר הטיפול, יהפך לסיוט של ממש.
חשוב כשאתן מחליטות על תהליך של הארכות שיער, לבדוק עם מעצב השיער שלכן, באיזה סוג של הארכות שיער הוא משתמש, האם אלה הארכות שיער מחומר סינטטי, או מקורן בשיער אדם, ולנסות ולעמוד על האיכות שלהן, עוד לפני שהן הופכות לחלק מהשיער שלכן.


כיצד מחברים הארכות שיער לשיער הקיים

קיימות מספר שיטות של חיבור הארכת שיער ותוספות שיער.
וכאן הנפוצות ביותר:
* הלחמה
* הדבקת שיער
* בשיטת החרוזים
* באמצעות סיכות ראש
לכל מעצב שיער העוסק בתחום של הארכת שיער, יש שיטות חיבור שהוא מעדיף לעבוד איתן, בגלל המיומנות המיוחדת שהוא צבר עליהן במהלך השנים.
בחירה של שיטה מסוימת לחיבור הארכת שיער, קשורה גם לסוג השיער המשמש לחיבור, ולסוג השיער הטבעי של הלקוחה.
לפנינו רשימה של סוגי שיער המשמשים לטיפולים של הארכת שיער ושהשימוש בהם מקובל אצל מעצבי שיער שונים: אירופאי, הודי, אסייתי,  שיער רמי (Remy Hair), שיער חיה – של היאק (בהמה טיבטית) ושיער סינטטי.

אם אתן מחפשות לוק חדש, מרענן ומרשים, בסלון היופי של ירון וחני אזולאי תוכלו לזכות בתדמית חדשה, ייחודית ומרשימה. אם אתן לפני אירוע או פגישה חשובים, ורוצות שינוי יצירתי ומפתיע, כדאי לבקר בסלון היופי של ירון וחני אזולאי.

עגלת קניות

עמודים you

אין מוצרים בעגלת הקניות.