סרום לוריאל

סרום לוריאל

נשים רבות משוכנעות שהשיער שלהן הוא השיער הבעייתי והלוחמני ביותר שקיים. ואכן רבות מאיתנו מתמודדות באופן יום יומי עם שיער בעייתי. שוב אתן קמות בבוקר וקשה לסרק את השיער, שוב השיער נפוח וחסר צורה, שוב אתן נלחמות בקשרים. שוב אתן רואות כי השיער יבש ומתפצל שוב במגע בשיער אינו רך ונעים וקשה לסדר אותו.1ודאי ניסיתן תכשירים רבים ופעמים רבות התאכזבתן. . אך לא עוד. הפעם אתן לא עומדות להתאכזב.


1. עם סרום לוריאל לשיער השיער שלכן הופך רך נעים קל לסידור וזאת בזכות מרכיבים משקמים ומזינים שלא רק גורמים לשיער להיות יפה ונוח לסירוק אלא גם שומרים על השיער בריא ומושקע לאורך זמן.


2. השיער שלכן בעזרת סרום לוריאל יהיה רך יפה, חלק ונעים למגע, ניתן לשלב טיפול של מסיכת שיער לוריאל להשלמת הטיפול המושלם בשיער בעייתי. המוצרים של לוריאל מגישים לכם איכות מיוחדת ותוצאות ארוכות טווח.

3. גם בתוך צבעי שיער לוריאל תמצאו דוגמית נוחה של סרום לשיער וכך בכול צביעה תשמרו ותזינו את שערכן בעזרת סרום לשיער של לוריאל. צבע שיער לוריאל ידוע באיכותו ובתוצאותיו המרשימות וסרום לשיער משלים את הטיפול המושלם בצביעה.

4. מעצב השיער הידוע ירון אזולאי משתמש אך ורק בחומרים המובילים והאיכותיים ביותר הוא מקפיד להשתמש במוצרי לוריאל אשר נחשבים למוצרים האיכותיים והמובילים בשוק היום.

5. סרום לוריאל מכיל גם שמנים מזינים וטבעיים לשיער שנותנים לו לחות ובריאות. הסרום של לוריאל גם מכיל מרכיבים מיוחדים נוספים שמרככים ומסדרים את השיער. חומרים אלה פותחו במשך שנים רבות על ידי מדענים מומחים במעבדות המתקדמות של לוריאל.

6. סרום לוריאל משפיע על עיצוב שיער שלכן כבר מהטיפול הראשון. הסרום הוא בעל עוצמה ומשקם בזריזות את שיערכן. כבר בטיפול הראשון יהיה לכן שיער רך מאוד, מעוצב יפה, ללא נפיחות, ממש כמו שיער שעבר טיפול מעמיק. לכן אנו בסלון מעצב השיער ירון אזולאי בוחרים בסרום משקם לוריאל כמוצר דגל ודואגים לטפל בו בלקוחותינו למען בריאות שיערן וטיפוחו.

עגלת קניות

עמודים you

אין מוצרים בסל הקניות.

Call Now Button
נגישות